תהליך מחשבתי לדוגמא – הגירסה המקוצרת

500daysאתה שומע שיר של רג'ינה ספקטור ברדיו -> אתה אוהב את השיר -> אתה קונה את הדיסק -> אתה אוהב את שאר השירים ->  אתה קונה עוד דיסק -> אתה מגלה שאתה די אוהב את רג'ינה ספקטור. מגניב. -> אתה מגלה שהיא לא רק יהודיה אלא גם לא מופיעה בימי שישי כשהיא מופיעה בארץ, מתוך כבוד, ומעריך אותה על זה ->אתה מגלה שיש לה בלוג -> ושהיא כותבת בו פוסטים פרו-ישראלים, בין השאר -> אתה מחכה לדיסק הבא שלה -> אתה מגלה שהוא הולך לצאת.

אתה שומע על תוכנית קומית שאמורה להיות טובה -> אתה רואה אותה מדי פעם ומחבב -> אתה מזהה פנים של אחד השחקנים, אבל לא סגור על שמו -> אתה רואה סרט, בשם "בריק" -> אתה מגלה שהשחקן הקומי מהסדרה משחק בסרט -> אתה אוהב את איך שהוא משחק בסרט, וגם את הסרט בכלל -> אתה מסמן לעצמך בראש "הוא יכול להיות מעניין".

אתה קורא את "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" – > אתה אוהב את "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" ->אתה קורא את כל הספרים האחרים בסדרה-> אתה קורא את שאר הספרים של אדאמס -> אתה מגלה שיוצא סרט שמבוסס על הספר-> אתה רואה את הסרט -> אתה מגלה שם את זואי דושונל, המקסימה במיוחד -> אתה מתחיל לבדוק מה עוד זואי עושה -> אתה מגלה שזואי היא גם זמרת -> אתה נקלע, במקרה, לסרט כריסמס במהלך הטיול בניו זילנד ונשאר לראות אותו עד הסוף, בין השאר בגלל שזואי משחקת ושרה בו -> אתה מגלה שהיא בתפקיד ראשי ליד ג'ים קארי ב"יס-מן"-> אתה רואה את יס מן.

אתה מגלה שיוצא בקרוב סרט חדש עם השחקן ההוא מ"בריק" ועם זואי מ"המדריך לטרמפיסט" ושפס הקול (ואפילו הטריילר) מכיל שירים של רג'ינה ספקטור -> אתה מחליט ללכת לסרט.

0 thoughts on “תהליך מחשבתי לדוגמא – הגירסה המקוצרת”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.