נא הקף בעיגול את האופציה העדיפה בעיניך:

לחברי מזל דגים/דלי/גדי/קשת/עקרב/מאזניים/בתולה/אריה/סרטן/תאומים/שור/טלה/נאחס:

השינויים במקומות בין יופיטר לוונוס הולכים להיות מורגשים חזק אצלכם בתקופה הקרובה. מצד אחד אפשרויות חדשות ומרתקות הולכות להיפתח, אבל חשוב להיות עם יד על הדופק ולא להתפתות לדברים קלים ופשוטים מדי. זה יהיה זמן מצוין לפרוץ דרך/לנסות משהו חדש/לדבוק בדרך שלכם/להימנע משינוי בלי לפחד וכמובן בנחישות/זהירות/עמימות/גמישות.
בנושאים כספיים, קשרים חדשים אתם הולכים ליצור בקרוב הולכים להפוך להזדמנויות/סיכונים וחשוב לשים לב לפרטים הקטנים של עסקות גדולות/ סיכונים מקצועיים/ השקעות חדשות. בנוסף לזה, אתם עומדים לקבל הזדמנות לזכייה בסכום כסף גדול שיגיע אם תרשו לעצמם להיפתח לדרכי חשיבה שלא הייתם מורגלים אליהן עד היום. חשוב מאוד להיכנס בכל הכוח/להיזהר מהתלהבות מיותרת/לקחת סיכונים מחושבים בכל מה שקשור להוצאות כספיות בחמשת/עשרת/עשרים הימים הקרובים, עקב המסלול של פלוטו בימים הללו. והיזהרו מבזבוזים. 
כשזה מגיע לרומנטיקה, מישהו שלא חשבתם שמעוניין בכם הולך לבצע מהלך חשוב/חשאי/מהפכני/שחמט מאחורי הקלעים. שימו לב לסימנים, והיו ערניים. מהצד השני מישהו שאתם מעוניינים בקרבתו כבר זמן רב הולך לעבור מהפך פנימי/להיקלע למשבר/להזדקק לעזרתכם/להתעלם מכם לחלוטין וחשוב להיות קשובים כדי שתהיו מוכנים כשזה יגיע ותוכלו להוציא מהעניין את המירב/מיטב/משגב/מכתב.
בימי שלישי-רביעי תרגישו מעט יותר ביישנות. חשוב לא להלחם ברגש הזה/להיכנע לתחושה הזו/להתעלם מזה. זה יעבור ביום חמישי, בדיוק בזמן שבו תצטרכו להשתמש באסרטיביות החדשה שלכם בפגישה עם מישהו שאינכם מכירים. מאחורי הקלעים הולכת ונבנית כעת מערכת יחסים רצינית חדשה, חשוב לזהות את הסימנים/להתאזר בסבלנות/לא לדחוק במציאות כדי להגיע אליה מוכנים כאשר יבוא הזמן. אתם שומרים לאחרונה הרבה דברים בבטן, וזה חשוב/הרסני/מצוין/קריטי למערכת היחסים הזו, שמחכה בפתח. הזמן שלכם להשקיע בעצמכם/לאזור אומץ/לנסות דברים חדשים עומד להגיע, ויש חלון הזדמנויות מעולה לקשר חדש בשני בבוקר ורביעי בלילה/שני בלילה וחמישי בבוקר/ראשון בערב ושישי לפנות בוקר.
ישנם מספר סיכונים שיכולים להגיע ביום ראשון/שני/מסוים. פיתחו שבע/שמונה/תשע עיניים, ואל תתפתו לבזבוזים או להליכה עם אנשים זרים המחזיקים בגרזן לפינות חשוכות בערים שאינכם מכירים.
סטורן הולך לעבור מאחורי הירח בסוף השבוע מה שיאפשר לכם זמן מצוין למנוחה/שוד בנק/ניקיון של הבית/בדיקת קולונוסקופיה. 
כמו כן, יש סיכוי שעקב ליקוי של מרקורי תתקלו במעט רגשות שליליים בחלק הראשון של השבוע. בזמן הזה רצוי להימנע מפעולות שינבעו ממצב רוח רע כמו מריבות עם אנשים קרובים/ויכוחים במקום העבודה/נסיעה בגילופין/רצח טקסי. התחושה השלילית תעבור ביום רביעי, ואיתה תגיע הקלה גדולה/פריצת דרך בעבודה/תחושת אופוריה שגויה/פיצה משפחתית חינם.
היזהרו מבעיות בתקשורת ביום שלישי לפנות בוקר/בבוקר/בצהרים/בשבע וחצי, ונסו להימנע מפגישות חשובות עם אנשים בזמן זה. מיד לאחר זמן זה יתחילו שלושה ימים/שבועות/עשורים של תקשורת משופרת, בעיקר עם בני הזוג. כדאי לנצל אותה לשיחה מעמיקה/דו שיח אינטימי/פרידה ברוטאלית. התקשורת הטובה תיתן את סימניה גם ביחסים בתוך המשפחה. זה יכול להיות זמן מצוין לאירוע משפחתי/לחיזוק הקשר עם ההורים/לגלות שאתה מאומץ. 
ככלל, החל מיום שלישי ועד לחמישי/חמישי הבא/2035 כדאי לשים בראש סדר העדיפויות שלכם את מערכות היחסים/המצב הפיננסי/הילדים/הכלב שלכם. הרבה תשומת לב צריכה להינתן לנושא הזה בזמן הקרוב וחשוב לשים לב לסימנים/לא לפחד מהתחלות חדשות/להיזהר מבזבוזים/לתת צ'אנס להזדמנויות/לחגור מאחור/לשתות הרבה.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. רון

    סוף סוף!
    אני נתקל לא מעט באנשים שמאמינים לשטויות האלה. אנשים הגיוניים לחלוטין שלמרות זאת מאמינים שאפשר לדעת מי הם בגלל הזמן בשנה שבו נולדו. הרי גנים, חינוך, סביבה ותרבות הם אובר-רייטד.
    עכשיו אוכל לשלוח לאנשים האלה כתגובה את הפוסט הזה בדיוק 🙂

כתיבת תגובה